Для кого цей курс?

Цілі курсу: освоєння обраних високоефективних арт-терапевтичних методів для роботи з дітьми та необхідної для цього теорії.

Після закінчення програми, ви отримуєте сертифікат Київського гештальт університету (КДУ) і Школи гуманістичної дитячої психології та психотерапії “Humanity”.

Ведучі курсу:
Чемерис Юлія и Чіркова Олександра.

Курс складається з 4-х семінарів по 2 дні кожен, з 11:00 до 18:00, періодичністю 1 раз місяць.

Вартість одного семінару: 2 600 гривень

Для бронювання місця в групі і для запису на курс

Надішліть нам заявку в Telegram

Програма курсу:

Перший семінар
Арт-терапія в гуманістичному підході, суть підходу, відмінності, можливості, обмеження. Правила роботи. Облаштування кабінету арт-терапевта.
Встановлення контакту з різними дітьми методами арт-терапії.
Методи діагностики. Колірна карта дитини. Практична робота.

Другий семінар
Вікова диференціація в арт-терапевтичних методиках.
Значення творчого процесу в розвитку дитини (специфіка правопівкульових і лівопівкулевих взаємозв’язків), його можливості в психологічній роботі.
Формування довіри в парі дитина-арт-терапевт.
Об’єкт творчості як засіб дослідження психологічних меж. Практична робота.

Третій семінар
Віддзеркалення почуттів методами арт-терапії: злість, страх, сором, вина, печаль.
Методи роботи з замкнутими дітьми. Робота з психологічними межами методами арт-терапії.
Практична робота.

Четвертий семінар
Психологічна робота з парою дитина-батько. Стратегія роботи з батьками в арт-терапевтичному підході. Створення гри як метод формування нових стратегій поведінки дитини. Практична робота.
Арт-терапевтична робота з дитиною в кризові періоди (вікові, сімейні, ситуаційні кризи). Завершення арт-терапії.

Відгуки наших студентів

Бомба-ракета – ось чим став для мене цей курс. Я зрозуміла підходи до батьків, навчилася бачити і чути дитину. Все тому, що курс проходив в комфортному темпі, під керівництвом досвідчених вчителів, з розумною кількістю структурованої інформації, до якої повертаюся знову і знову. Радію, що можу транслювати дітям і батькам цінності, отримані на курсі.
Для мене найцінніше в цьому курсі є люди, які створювали программу, наповнюючи її власним професійним досвідом, почуттями, експертизою, яскравим прикладами з практики та "фішечками" роботи з різними запитами. Люди, які зібрались в нашій групі і створили коло довіри, атмосферу розуміння і стали частиною мого професійного шляху.
З теплотою згадую кожну нашу зустріч, де було багато важливого для мене як мами і для моєї ідентичності як дитячого психолога-консультанта. Всі заняття проходили в переплетенні гри і усвідомлення, конспекту і практики. І почавши роботу з дітьми, ще більше ціную і з задоволенням інтегрую отриманий досвід і знання. Дякую за справжню зустріч і віру в кожного!
Досвід, яким ділилася моя тренерка, випадки і приклади з практики — все це хочеться досі вбирати кожною клітинкою мого мозку. Я вдячна атмосфері безпеки, надійності та підтримки, яка була в групі. Для мене навчання в проекті — це місце і люди, де змінювалося моє життя, світогляд і я сама. Ще раз величезне спасибі. Ціную🙏❤і захоплююся.

Поширені питання

Дивіться наші відповіді на запитання, які нам ставлять найчастіше:

Що б навчатися на курсі, профільної вищої освіти не потрібно, але Вам доведеться багато читати, і пройти курс пропедевтики по загальній та віковій психології. Для того що б отримати сертифікат і офіційно працювати, вища освіта обов’язкова: психологічна, медична, педагогічна або соціальна.

Ви отримаєте 2 сертифікати:
1) Сертифікат Київського Гештальт Університету;
2) Сертифікат Школи гуманістичної дитячої психології та психотерапії HUMANITY

1. Основний метод —  гештальт-терапія: принципи, теорії та особливості роботи з дітьми та батьками;
2. Сучасні психоаналітичні теорії розвитку дітей;
3. Ігрова психотерапія.
Ви будете вивчати методи і особливості роботи з різними матеріалами: пісок, глина, фарби, підручні матеріали; колажі, листівки. Також ви освоїте методи з різних психологічних підходів: казкотерапія, пісочна терапія, робота з тілом, робота з символами, проектні методики, особливості роботи з почуттями.

У семінарах є 3 частини: теорія, практика і супервізії.
1. Теорія обов’язково підкріплюється прикладами з психотерапевтичної практики ведучого або колег;
2. Всі методи і методики які ми даємо “перевірені роками на дітях”. Ви їх випробовуєте на собі в групі, для того що б бачити всі нюанси методик і ефект, який вони дають вам і іншим людям.
3. Найбільш фективно є  вчитися через власні супервізії, на яких ми аналізуємо та досліджуємо ваші кроки в роботі з клієнтами.

Психологічне консультування + Психотерапія + Спеціалізація в гештальт терапії.
Складається з:
> Базової програми (1 ступінь): “Основи психотерапії та консультування дітей, підлітків, батьків” — 14 семінарів
> Спеціалізацій (2 ступінь): “Навчання дитячій психотерапії в гуманістичному підході” — серії спеціалізованих семінарів на вибір.

Просто залиште заявку, скориставшись телеграм-каналом. Ми обов’язково сконтактуємо з вами і домовимся про вашу участь у навчальній групі.

Для бронювання місця в групі і для запису на курс

Надішліть нам заявку в Telegram

Контакти

Адреса

місто Київ,
вул. Костянтинівська 46/52

Телефон
Соцмережі